Přeskočit na obsah

Ubytování Břeclav

Ubytovat se můžete jak v moderním hotelu, penzionu, nebo v soukromí, ale stejně tak v chatkách, nebo využít možnosti ubytování v rekreačních střediscích. Ubytování v soukromí většinou představuje ubytování v tradičních domech s vinnými sklepy, jako například chata Vinný sklep v Bořeticích. Nabízí se také ubytování přímo v městě Břeclavi v moderních hotelech, jako jsou Hotel Imos, Hotel Rose a Pension Vila Tenis nebo Hotel Terezka. V hotelu Čech, který se nachází v klidnějších částech města Břeclavi, budete mít svůj klid i pohodlí. Kousek od Břeclavi se nachází obec Poštorná, i zde se můžete ubytovat v příjemném prostředí Ubytování Břeclav.

Pokud nevíte, kdy je nejvhodnější doba pro výlet do Břeclavi, připomeneme Vám několik kulturních akcí, které se zde budou v blízké době konat. Do konce února bude v prostorech Břeclavské polikliniky probíhat výstava, pojednávající o lidových tradicích pro děti.

Další akcí, tentokrát pro dospělé, bude Odemykání sklípků, které začne 23. 4. 2011. Ubytování bude zajištěno v hotelu Eliška. Kromě degustace vín Vás čeká prohlídka vinařství a původních vinařských sklípků. Na závěr je naplánována projížďka lodí po Novomlýnských nádržích. Pokud budete hledat ubytování Břeclav, klikněte na jakýkoliv odkaz v tomto článku.

Putování zimní Břeclaví se svařákem se koná každou sobotu a neděli od října do března. Zúčastněte se v Břeclavi zajímavého putování za zdejším folklorem, kterým Vás provedou po třech významných místech. První zastávkou je Lichtenštejnský dům, jako další je 90ti minutová plavba po řece Dyji a nakonec budete mít možnost v zámecké vinotéce ochutnat několik druhů zdejších vín.

Do třetice je tu akce zvaná Velikonoční plavba, která opět potěší zejména mladší účastníky. Jedná se o plavbu z přístavu veslařského klubu Břeclav k Janovu hradu. Děti na této plavbě kromě zážitků překvapíme Velikonoční pomlázkou a v dílně budou mít možnost namalovat si vlastní kraslici.

Článek Vám přinesl penzion Břeclav.